Kerkoj marangoz dhe bojaxhi Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 30/03/2020 15:27


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Marangoz dhe bojaxhi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 172

Mobileri Duka kerkon MARANGOZ SPECIALIST dhe BOJAXHI. Paga eshte e kenaqshme. Numer kontakti : /
Afati i fundit i aplikimit: 10/05/2021 00:52