Kerkoj shitese buke dhe pasticerie Tirane

Oferta Vende Pune Data: 05/04/2020 20:27 Post Id: 204276


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ymer Kurti prane postes nr 8, sheshi Wilson
Lexime 362

Te kete eksperience pune. Pagesa teper e kenaqeshme plus siguracionet.
Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2020 16:37