DESHIRONI TE PUNONI NGA SHTEPIA?? Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 30/03/2020 19:53

60,000 Leke


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni retention
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania
Lexime 2106

TANI JU MUND TE PUNONI NGA SHTEPIA DHE TE MERRNI TE NJEJTAT TE ARDHURA!!!

Bazuar ne situaten qe ndodhet vendi, kompania me e madhe ne Shqiperi ne fushen e call center per fushaten FOREX, kerkon OPERATOR dhe RETENTION ne gjuhen SPANJOLLE dhe ITALIANE dhe ANGLEZE!

-Kerkohen njerez te cilet kane nje nivel te mire gjuhe dhe te cilet nuk i ndalon situata e krijuar per te punuar dhe per te menduar per te ardhmen!1

-Rroga baze fillon ne 500 EURO

-Kontrate pune bazuar ne legjislacioni Shqiptar

-Mundesi rritjeje ne karriere ne nje kohe te shkurter ne varesi te performances.

-Oraret --- Full time

NE KERKOJME NJEREZ TE PERGJEGJSHEM, ENERGJIKE DHE AMBICIOZE.

APLIKO TANI!!!

STAY HOME, STAY SAFE!!!
Afati i fundit i aplikimit: 31/03/2020 12:43