Bar restorant piceri Strasbourg kerkon te punesoje staf ne keto kategori Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 06/04/2020 03:29

45,000 Leke


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Te ndryshem
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 420

2 kuzhinier- re me eksperience pune, te njohin mire kuzhinen italiane.
2 picier me eksperience pune te meparshme
2 banakiere me eksperience pune
4 pastruese me eksperience pune
6 kamarier bari me eksperience pune .
Ofrojme kushte te favorshme pune dhe paga shume te kenaqshme. Te interesuarit te na kontaktojne


Afati i fundit i aplikimit: 31/05/2020 18:00