Kamarier/shitese/ Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 03/06/2020 14:26


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/shitese/
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Lexime 1051

Bakery Ardi shpk ka shpallur vende vakante ne pozicionin kamarier/shitese me kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.adresa.Kompleksi Kika 2 ngjit me eco market.komune e parisit
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 11:08