Fortador Albania Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2020 12:13


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjes
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania
Lexime 633

Fortador Albania kerkon te punesoje djem dhe vajza me ose pa ekperience per pastrim profesional te makinave. Te interesuarit ose te interesuarat duhet te jene mbi 18 vjec, korrekt dhe serioz ne pune.
Kandidateve qe do te perzgjidhen, do tu ofrohet nje trajnim disa ditor nga Fortador Albania.
Paga e kenaqshme dhe me mundesi bonusesh.