Eja puno me ne! #forex Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 24/05/2020 09:01

60,000 Leke


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Retention
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania
Lexime 222

Kompania me e madhe ne Shqiperi per fushaten forex kerkon agjente me eksperience pune!
Ne kerkojme ne gjuhet Italiane dhe Spanjolle!
Gjithcka duhet eshte eksperience ne forex!

Kerkojme njerez te pergjegjshem dhe ambicioz!

Orari i punes full time, e hene e premte!
Kontrate ligjore pune!
Kushte pune shume te mira!
Paga dhe bonuse shume te larta!

Eja puno me ne!
@smartcom
Afati i fundit i aplikimit: 31/05/2020 10:31