MUNDESI PUNESIMI Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 31/05/2020 14:10

500 Euro

EMPLOYMENT OPPORTUNITIES

GERMAN COMPANY F & F OFFERS NEW NEW WORKS AS:

Agent & Marketing Manager with and without experience.

PAY:

Base & percentage starting from 400 - 500 €
Also other extra bonuses.

INCLUDED:

Travel abroad for vacation in 5-star hotels, as well as career promotion seminars.

CONTACT:

Whats app or viber. NO PHONES.


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjent/e & Menaxher/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirane, Shqiperia
Lexime 8424

KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI:

Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience.

PAGESA:

Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 Euro
Gjithashtu bonuse te tjera ekstra.

PERFSHIHEN:

Udhetime jashte shtetit per pushime ne Hotele me 5 yje, gjithashtu dhe seminare per ngritje ne karriere.

KONTAKTI:

Whats app ose viber. JO TELEFONATA.

Afati i fundit i aplikimit: 01/07/2020 13:53