Agjent ose Agjente Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 22/05/2020 23:14

400 Euro

  • Agjent ose Agjente


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjent ose Agjente
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Pallati mesaplik
Lexime 367

Kompania Zvicerriano-Gjermane shpall vende te lira pune paga shume e kenaqeshme dhe mundesi rritje ne karrier.
Te gjithe te interesuarit qe duan nje page ne nivele te larta europiane dhe duan rritje ne karrier ky eshte momenti i duhur

Whats up
Viber-cel
Nese deshironi te merrni ne cel vetem nga ora 9:00 deri ne 13:00
Afati i fundit i aplikimit: 31/06/2020 16:48