Kerkojme agjente ne gjuhen Angleze dhe Italiane. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 22/05/2020 23:14


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator Anglisht dhe Italisht
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Lexime 172

Kerkojme agjente ne gjuhen Angleze dhe Italiane ,per fushaten FOREX me kerkesat e meposhtme:


•Te zoteroje gjuhen angleze/italiane;

•Te kete eksperience minimale ne kete fushate prej 6 muajsh;

•Te kete aftesi te mira komunikimi;

• Disponibilitet full-time (10:00 -19:00)

Ofrojme:

•Paga baze deri ne 600Euro

•Bonuse konkuruese (deri ne 20% i vleres se FTD-se)

•Ambient komode dhe motivuese.

Te interesuarit te dergojne nje CV me subjekt "Agjente Forex - Anglisht" ose "Agjente Forex - Italisht" ne adresen e emailit: hr.recruitments2020@outlook.com
cel:
Afati i fundit i aplikimit: 22/06/2020 17:21