Eja puno me Ne! #Forex% Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2020 09:11

400 Euro


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjent
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Brryli Tirane, Albania
Lexime 169

Ne kerkojme agjente ne gjuhet Gjermane dhe Spanjolle!
Gjithcka duhet eshte eksperience ne forex!

Kerkojme njerez te pergjegjshem dhe ambicioz! Kushte pune shume te mira! Paga dhe bonuse shume te larta! Eja puno me ne! Te interesuarit te kontaktojne ne WP!
Afati i fundit i aplikimit: 30/07/2020 00:35