OTRO CAFE kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 03/06/2020 15:37

1,111,111 Leke

  • OTRO CAFE kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e


Pagesa 1,111,111 Leke
Pozicioni Banakiere/Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania
Lexime 363

OTRO CAFE kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune , pagese shume e mire, kushte te favorshme pune, ambient familiar.