Kerkojme Shitese (Femer) Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2020 09:11

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tregu Medrese
Lexime 489

Decore Shop eshte ne kerkim te nje shitese me eksperience ne reklamimin dhe shitjen e perdeve.
Orari 7:30-4:30. Paga mujore + sigurimet.

Kerkesat
1. mbaruar shkollen e mesme
2. te pakten nje vit pervoje pune ne Marketing ose Shitje
3. aftesi komunikuese dhe te bashkepunimit ne skuader
4. Te jete e shkathet
5.Te jete e gatshme te rrij edhe jasht orarit (kundrejt pagese)

Perfitimet e individit:
1. Kushtet me te mira te punes ne Shqiperi
2. Trajnim i vazhdueshem dhe super-cilesor
3. Mundesi rritje personale dhe financiare
3. Karriere e gjate dhe e sigurte
Per informacione te metejshme ju lutem na kontaktoni ne:
Facebook - Perde Tani Elbasan
Instagram - decore_shop
Nr celi -
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2024 08:40