Kerkoj ne puntore estetiste dhe per thonj. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2020 09:26


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Estetiste
Arsimi Profesionale
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania
Lexime 209

Kerkoj nje puntore estetiste dhe per thonj
Te interesuara te kontaktoj ne numrin e telefonit.
Adresa: Rruga Perlat Rexhepi
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 00:11