Agjent & Agjente Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2020 10:35

400 Euro


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjente shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirane, Shqiperia
Lexime 518

Kompania Zvicerriano-Gjermane shpall vende te lira pune paga shume e kenaqeshme dhe mundesi rritje ne karrier.
Te gjithe te interesuarit qe duan nje page ne nivele te larta europiane dhe duan rritje ne karrier ky eshte momenti i duhur.

Ndodhemi ne Astir mbrapa bar Oslo pallat Mesaplik kati 2.


What’s up
Afati i fundit i aplikimit: 31/06/2020 10:21