Kerkojm staff 😊 Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2020 13:58

23,000 Leke


Pagesa 23,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e nd banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Alkimia Lounge Bar rruga kosovarve
Lexime 333

Kerkojm staff
Alkimia Lounge Bar kerkon te punesoj kamarier/e nd.banakiere me kushte te mira pune dhe paga te kenaqshme . Te interesuarit te telefonojn .Ju mirpresim 😊
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2020 12:55