Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/10/2019 08:34

60,000 Leke

  • Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Work for Real Deal and win as many as you want!

The most dynamic real estate agency in the market has 2 vacancies for the Property Expert.
In just 3 months we turn to a successful sales agent and there is no turning back there.

You earn as much as you want and your income just increases. No head on the head and the market is your homeland.
Candidates should have previous experience in the field of sales in the field and fulfill the following conditions:


1. Be of 25-35 years old
2. To be of a professional nature
3. Be Communicative
4. To be energetic and tough
5. Be familiar with social media

Individual Benefits:

1. Excellent working conditions
2. Positive environment and growth
3. Profitability 1000-3000 EUR month
4. Flexible working hours
5. Long and secure career

Contact Francesken at 0672049555 to arrange an interview or send your CV to the email address info@realdeal.al

u003cdiv class="col-md-4"u003e u003ca href="tel:0672049555" class="btn btn-info btn-block"u003eu003ci class=" icon-phone-1"u003eu003c iu003e 0672049555u003c au003e u003c divu003e


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Real Estate Agent
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii
Lexime 174688

- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben?
- Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese?
- Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem?

Pa problem, Real Deal ka zgjidhjen perfekte per ty; Agjent Imobiliar me Page + Bonus. Trajnimi yne eshte me i miri ne treg dhe brenda 3 muajsh ne te kthejme nga fillestar ne nje "Ninja" te shitjes. Agjentet tane fitojne shume dhe njihen si Profesioniste qe "nuk te falin". Qe te behesh pjese e ketij grupi elitar duhet shume pune dhe kembengulje. Nese eshte rehatia ajo qe kerkon ky nuk eshte vendi i duhur.

Industria Imobiliare eshte ne nje rritje te shpejte dhe kushdo qe i bashkohet ketij trendi ne kohen e duhur do te vjeli frytet e suksesit ne nje kohe te shkurter. Sekreti eshte ta mesosh kete profesion nga njerez qe dine ta bejne mire e qe luftojne me guxim ne "llogoret" e tregut cdo dite. Dikur edhe ti, si ne, do te levizesh neper rruget e Tiranes krenar per punen qe ben e rezultatet qe ke arritur.

Ne Real Deal ti do:

- Marresh aftesi te reja dhe te rralla
- Ndertosh nje kariere te sigurte
- Fitosh shume leke, rregullisht

Nese ke punuar me pare ne shitje por ke dale i pakenaqur ky eshte momenti te perdoresh ato aftesi qe ke ne nje nivel te ri. Ne Real Deal ti do te mesosh sekretet e Shitjes, Marketingut dhe Negocimit. Njohurite tona ne kete fushe jane aq te thella sa vetem ne nje trajnim 30 minuta do mesosh me shume se ne gjithe punet e tjera se bashku.

Edhe nese nuk ke punuar ne shitje por je natyre sociale dhe aktive ky profesion eshte per ty. Real Deal sa vjen e forcohet duke te dhene ty platformen e duhur per te bere kariere ne 5-10 vitet qe vijne. Me pas qielli eshte limiti. Mundesite e fitimit ne kete industri jane shume here me te larta se ne industrite e tjera dhe kushdo qe e perveteson kete profesion nuk e nderron me asnje tjeter.

Mendo sikur ta zgjidhje jeten tende nje here e mire. Cfare do ishe gati te beje? Gjithcka apo jo? Tek Real Deal nuk ke nevoje te besh gjithcka por duhet te jesh gati te punosh forte e te dedikohesh cdo dite per te pervetesuar profesionin e per te arritur qellimet financiare. Rruget e tjera jane te shkurtra dhe thjesht te largojne nga destinacioni yt final: Suksesi.

Apliko sot ne Real Deal! Kandidatet duhet:

1. Te jene te moshes 25-35 vjec
2. Te jene entuziaste dhe komunikues
3. Te kene ambicie per te fituar shume
4. Te punojne vetem dhe ne ekip

Perfitimet e kandidateve fituese:

1. Kushte te shkelqyera pune
2. Trajnime te vazhdueshme
3. Skeme bonusi motivuese
4. Kariere e gjate dhe e sigurte

Dergo CV-ne tende sa me pare ne adresen: hr@realdeal.al

Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 12:19