Kerkohen Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮 Tirane

Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje, full time:

agjente, capotavola, retention FOREX per gjuhet:

-Italisht
-Spanjisht
-Gjermanisht
-Anglisht

Kriteret:
-Te zoteroje mire nje nga gjuhet e lartpermendura.
-Te kete ambicie dhe motivim.
-Disponibilitet full time (10:00-19:00; fundjava pushim.)
-Eksperienca ne sektorin e bursave perben avantazh.

Ofrohet:
-Page baze 400Euro neto + bonuse ditore dhe javore.
-Per cdo FTD 20Euro bonus.
-Trajnim cilesor.
-Mundesi rritjeje profesionale.
-Kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar.

Te interesuarit te kontaktojne ne njerin nga kontaktet e meposhtme:
-Cel. 0692564796
-Email: recruiting1people@gmail.com (Duke derguar CV ne gjuhen italiane, spanjolle, gjermane, angleze)

Njoftime te Ngjashme