Future Home Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar ne zonen e Komunes se Parisit dhe Liqenit te Thate. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 19/05/2020 17:14

Tirana, provide job Consultant Real Estate Agent

[keywordnews] [ keywordnews] Future Home Real Estate steadily growing in the real estate business market, requires Imobiliary Consultant.
Job position: Consultant Real Estate Agent.
Description: Real Estate Consultant is a mediator in real estate transactions. It provides the client with advice, negotiation and finalization of rental and sale contracts. Imobiliar consultant should have good communication and presentation skills.
Qualifications and Skills:
Have completed high education.
You know a foreign language.
Learn to use basic computer programs.
The age of the candidates is preferred to be above 23 years.

If you think you are the right candidate, then send the CV to our email address priority@futurehome.al


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Konsulent imobilair
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina
Lexime 8300

•Ende i pa pune?
Flet mire dhe zoteron konfidence te larte?
Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone?
Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve!
We are Hiring!!
Dergo CV tende:
📩kabashianisa@gmail.com

🌐 http://futurehome.al/apply
Kualifikimet dhe Aftesite:
• Te kete perfunduar arsimin e larte
• Te dije gjuhe te huaj.
• Te dije te perdore programet baze te kompjuterit.
• Mosha e kandidateve preferohet te jete mbi 25 vjec.
• Energjik/e dhe ambicioz/e.
• Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
Nese mendoni qe jeni kandidati i duhur, atehere dergoni CV ne adresen tone te emailit: kabashianisa@gmail.com