Premium Service Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/03/2020 16:15

500 Euro

  • Premium Service

Premium Service

Talk Italian
Do you have good communication skills
Search to hire call center operators
required:
âž–Learning of language at a very good level.
âž–Experience work
Hiring:
âž–Computer work
âž–High payments (fixed + bonuses)
âž– Daily, weekly and monthly bills
âž–Trained and paid
âž–Take breaks
âž– Send CVs in Inbox premiumservicestr@gmail.com
We welcome you!
NR 0698085155 WATSS UPP 0698085155


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Pallati sportit Asllan RusI
Lexime 5598

Flisni Spanjisht ️?
Keni aftesi te mira ne komunikimđź“ž?
🔊Kerkojme te punesojme operatore call center
Kerkohet:
âž–Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire.
âž–Eksperince pune
Ofrohet:
âž–Ambjent komod pune
âž–Pagesa te larta(fikse+ bonuse)đź’µ
âž–Bonuse ditore,javore dhe mujore
âž–Trajnim i paguar
âž–Fundjavat pushim
âž–Dergoni CV ne inbox đź“©
ose kontaktoni ne nr
NR WATSS UPP
Afati i fundit i aplikimit: 16/07/2019 15:20

Njoftime te Ngjashme