FAMED Lounge Bar kerkon Banakier/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 21/08/2019 14:47

Banakier turn 3 required (Astir)

FAMED Lounge Bar requires banakier turn 3.

Satisfactory payment and good working conditions.
Contact interested to contact us at 0693763556

Address: "Teodor Keko" street near Alpha Bank.


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tirana, Albania
Lexime 7852

FAMED Lounge Bar kerkon banakier

Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune.
Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar Don Bosko ose FAMED Lounge Bar Unaze e re.