Kerkohet Hostess part time (Don Bosko) Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 16/07/2019 23:38

Hostess required my part (Astir)

The FAMED Lounge Bar is looking for a second part time hostess.

Duties and Requirements:
- Communicable life
-He took the clients

Interested parties should contact the number 0693763556


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Hostess
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 6893

FAMED Lounge Bar kerkon Hostess part time turni i dyte.

Detyrat dhe Kerkesat:
-Te jete e komunikueshme
-Te presi klientet

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin