Kerkojme Konsulent Imobiliar Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 20/05/2020 16:35

Real estate consultant is required

We are looking for a Furniture Consultant!

All interested to send CV:
Email: info@realinvest.al
Tel: +35542 202 774

REALinvest Real Estate Agency, the dynamic Albanian Real Estate Real Estate Company, wants to expand its staff with colleagues who love work and like new challenges. 🗣

Qualifications and Skills:
• Have completed high education.
• Learn to use basic computer programs.
• Energetic and ambitious.
• Good communication and presentation skills
• You have the will and desire to work


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Konsulente Mobiliar
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania
Lexime 24494

REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar.

Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane:

- Ambicioz dhe energjik
- Te mireorganizuar dhe te orientuar drejt rezultatit
- Kane aftesi te mira drejtuese dhe negociuese
- Kane aftesi per te punuar ne grup
- Kane paraqitje profesionale dhe jane te orientuar drejt sherbimit te klientit
- Kane deshire per zhvillim te metejshm intelektual dhe profesional
- Kane aftesi per te drejtuar dhe zhvilluar biznesin e tyre
- Mosha mbi 23 vjec


Nqs plotesoni kriteret e mesiperme mos hezitoni te dergoni CV-tuaj ne: info@realinvest.al

Cfare Ofrojme?

-Pagesa konkurruese
-Mundesi Karriere
-Ambjent pune komod
-Portofol pronash per agjentet e rinj
-Portofol klientesh per agjentet e rinj
-Buxhete marketingu per kompanine dhe agjentet
-Website profesional
-program CRM per manaxhimin e klienteve dhe pronave

Ju mirepresim,

REALinvest
Rruga "Shyqyri Berxolli", tek hyrja e Tregut Cam, pallati I ri kati I dyte,
Tirane, Albania
Office : +355
Mobile : +
E-mail : info@realinvest.al
Web : realinvest.al


Cel. :