Call Cener Italisht Shkoder

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

300 Euro


Pagesa 300 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Parruce, Shkoder, Albania
Lexime 313

Service Group Shkoder
Leader nel settore del Standart Shkoder, ofroj vend pune Italisht Operator
Shkoder Kerkohen agjente Shitje per pozicionet Sales Agent dhe Pre-Sales (Broker) Agent ne gjuhen Italiane.

∙Sales Agent:
Eksperience minimale 3 muaj ne pune, njohje e shkelqyer e gjuhes Italiane. Baza 300 deri 500 Euro.plus 50 ero per Ap

∙Pre-Sales Agent (Broker):​
Eksperience minimale 3 muaj Outbound ne Call Center, Italishte mbi mesatare.

Ofrojme; ambjent pune luksoz, paga mbi mesataren e tregut.

Bonuse ditore dhe mujore shume te kenaqshme.

Tek ne do te keni trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje ne karriere.
tel

Cel. :
Afati i fundit i aplikimit: 05/12/2020 10:47