Staf kuzhine, kamariere, sezoni Veror Sarande

Oferta - Njoftime Pune Data: 05/05/2019 12:03

Kitchen staff, waiter, summer season

Hello!

We are looking to hire for the summer season (May-September) 2019 staff:

- 1 kitchen chief
- 2 cook assistants
- 1 Picajoll
- 1 assistant picajolli
- 6 waiters (English language condition, minimum at least Italian language)
- 2 hostesses
Accommodation is covered by the employer.

Salaries are good.
The restaurant is located on the Saranda promenade.

For every contact and interest:
julianxhelili@gmail.com
069 40 18881 (whatsapp, viber)


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Staf Kuzhine
Arsimi Profesionale
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Shetitorja Sarande
Lexime 1555

Pershendetje!

Kerkojme te punesojme per sezonin veror (Maj-Shtator) 2019 staf:
- 2 ndihmes kuzhiniere
- 1 Picajoll
- 1 ndihmes picajolli
- 6 kamariere (gjuha angleze kusht, minimumi te pakten gjuha italiane)
Akomodimi mbulohet nga punedhenesi.

Pagat jane te kenaqshme.
Restoranti ndodhet ne shetitoren e Sarandes.

Per cdo kontakt dhe interes:
julianxhelili@gmail.com
(whatsapp, viber)

Njoftime te Ngjashme