oferta ofroj vende pune ekonomist 

 Online 91 lexues | 31 njoftime ne pritje

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Po Kerkojme Agjente Telefonike!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, SPA...

Di Gjermanisht Por Nuk Ke Eksperience? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention! 📢📢

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Cfare prisni!! Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention ne gjuhen: ●Spanjolle🇪🇦 ● Gjermane🇩🇪 👉Nese j...

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

Kerkohen Team Leader, Broker, Sales E Retention GREQISHT

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Team Leader, Broker, Sales, Retention per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korre...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonu...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

📣 FLET SPANJISHT? | Je Ne Kerkim Te Nje Pune Ku Vleresohesh? | APLIKO TANI! 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Flet Spanjisht? Je ne kerkim te nje pune ku vleresohesh? 📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonik ne Spanjisht. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 500 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore/javore/mujore ng...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 2 Shefa Guzhine

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Durres Pagesa:40,000 Leke
Kerkohen 2 shefa guzhine Staf per te gjitha sektoret e guzhines Kamarier/e bari dhe restoranti Banakier/e Barist Shitese akulloresh Picajol Pagesa shume te mira ushqim dhe fjetje siguruar ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Staf Restoranti

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Durres Pagesa:40,000 Leke
Kerkohen 2 shefa kuzhine Staf per gjitha sektoret e kuzhines Banakiere Banakier Barist Kamarier/e bari Kamarier/e restoranti Ndihmes/e banakier Ndihmes/e kuzhunier Picajol Ndihmes/e kamarier Pasticier/e kushte te mira pune ushqim dhe f...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkohen Team Leader, Broker, Sales E Retention GREQISHT

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Team Leader, Broker, Sales, Retention per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korre...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Ofroj Vende Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2024
Ofroj vende pune per : shtrim pllakash , gips ,shtrim parketi , lyerje ,sovstime etj . Me eksperience. Per me shume informacione kontaktoni ne nr tone ose ne emailin tone : shpk.sami@gmail.com dhe na ndiqni ne faqen tone te instagramit :sami_shpk...
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Vende Te Lira Pune

Bulevardi Epidamn, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Motorrist me eksperience, te zoteroje patente...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Vende Te Lira Pune

Bulevardi Epidamn, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kamariere me eksperience...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Twist Bar Stacioni I Trenit Kerkon: Kamariere Femer , Banakiere Femer, Sanitare

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere femer banakiere femer sanitare ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸P...

Perde ROAR Kërkon Rrobaqepse Me Eksperiencë Pune.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojmë rrobaqepse me eksperiencë pune, me orarë te plotë. Per me shumë informacione ju lutem na kontaktoni në Nr : Whatsapp : ...
 • Profesioni: rrobaqepse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje -Banakier/ barist ✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitiv ...

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Di Gjermanisht Por Nuk Ke Eksperience? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 20/03/2021
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

Kerkoj Staff

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2021
Kamarier bari Kamarier resstoranti Hostes Kuzhinier Zgarist...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

Ofroj Vend Pune Asistente Zyre

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme vend pune per asistente zyre. Te dije shume mire gjuhen angleze dhe italiane si edhe te perdori shume mire kompjuterin dhe programet baze, microsoft office, booking etj. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

B-St Group Ofron Mundësi Punësimi Për Pozicionin Arkitekte Me Kohë Të Plotë

Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/03/2021
Kriteret e kerkuara : Të ketë përfunduar ose të jetë në proces përfundimi të studimeve të larta, dega Arkitekturë/Urbanistike. Të njohë shumë mirë programet Sketchup , AutoCad 2D , Photoshop. Të jete e afte ne renderim interieri...
 • Profesioni: Arkitekte
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Manager Junior / Servizio Clienti Inbound

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen ITALIANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe ma...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Tirane, Ofroj Vend Pune Manager Junior - Sherbim Klienti - Gjermanisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen GJERMANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane nivelin B2. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikue...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Manager Junior - Sherbim Klienti - Frengjisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen FRENGE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Frengjisht. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe mana...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...

NJE PUNE ME NJE SUPER RROGE ?! PA EKSPERIENCE DHE 600EUROO!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Agjent Telemarketing dhe Forex Financat dhe zhvillimi juaj professional kane rendesi per ne . Nevojiten agjent Telemarketingu ne gjuhet : •Italiane 🇮🇹 •Gjermane 🇩🇪 •Spanjolle🇪🇸 •Greqisht 🇬🇷 ➡️Kushtet qe ...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Vizion +, Tirane 200 Euro
Divinus Bar kerkon te punesoje KAMARIERE me eksperience. Lokali ndodhet ne kompleksin vizion +. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E/ Kamariere)

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/03/2021
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Prezantuese Ne Showroom

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2022
MAGNIFLEKS është eshte nje nga kompanite me te medha ne bote per prodhimin e dyshekeve dhe jo vetem. Eshte krijuar ne vitin 1962 me 59 vite experience ne prodhimin e dyshekeve made in Italy duke shitur e perfaqersuar ne 99 shtete ne mbare boten! P...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Italisht & Anglisht

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 19/01/2021
I THONI STOP STRESIT , LODHJES DHE NR COLD !! Po kerkohen agjente FTD ne gjuhen -ITALIANE -ANGLEZE Kompani e licensuar!!! Vetem nr live! Pune full time 09:00-18:00 nga e hena ne te premte Fundjava pushim ! 400€ baza +SUPER BONUSE...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara OptimusKerkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Optimus Kerkon te punesoje Hostes Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe e qeshur Orari 16:00 deri ne 19:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e...
 • Profesioni: Hostes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Stacioni I Trenit Kerkon: Kamariere Femer , Banakiere Femer, Sanitare

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere femer banakiere femer sanitare ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸P...

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

Shitëse Akullore Dhe Krepiere

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
MOMO Gelato ofron vend pune për shitëse akullore dhe krepiere. Të interesuarat duhet të kenë eksperienc punë deri në 1 vit, të jenë të paraqitshme, mosha 20 ~ 28 vjeç. (Paga bisedohet në takim) Faleminderit!...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/03/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim