oferta pune durres call center 

 Online 138 lexues | 33 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia. Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:0...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare Femer !

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge tek “Rruga e Kavajes” ngjitur me ‘Qendren Globe’ kerkon te punesoj : Sanitare ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek+siguracione. Te interesuarat te kontaktojn ne nr cel te dhen si me posht ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Te Zona 21

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier tek bar Fly, paga e kenaqshme + siguracione. Ndodhet pas Auto Tana. Kontaktoni ne nr e tel ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Kuzhinier Vetem Per Sushi

Himarë, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/06/2020
Hotel ne jug (Himare) kerkon te punesoje kuzhinier vetem per Sushi *Te kete eksperience pune *Garantohet akomodimi Kontakt ( whatsapp )...
 • Profesioni: Sushi kuzhin
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Ofroj Vend Pune Sanitare Per Bar Kafe

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Ofroj vend pune Sanitare ne Bar kafe "Amos Caffe" Lokali ndodhet tek Liceu Artistik.Page e kenaqshme+sigurimet e paguara. Per cdo info kontaktoni ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Mushama Kamioni & Tenda Dielli

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Me duhet nje cun I shkathet me deshire per te punuar si ndihmes....
 • Profesioni: Ndihmes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kekoj Picajol

Rruga 2 dhjetori, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/07/2020
Kerkoj 1 Picajol per sezonin veror, Te kete eksperienc pune Te perballoj fluksin Ushqimi , fjetja, nga Restoranti ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kamarier Restoranti

Spille, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje
Bar restorant sunshine ofron vende te lira pune ne pozicionin kamarier me eksperience pune. Ne ofrome rroge te kenaqshme plus akomodim (ushqim&fjetje). Ju lutemi te na kontaktoni ne nr:...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkoj Te Punesoj Punetor.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje djale per te punuar ne market dhe pike shumice. Te ngase makinen dhe te kete experience ne kete pune....

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkojme Ndihmes Kuzhinier(e) VETEM ME EKSPERIENCE

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,200 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkojme ndihmeskuzhinier(e) me eksperience. Paga e kenaqeshme (Aplikojme paga fleksibel bazuar ne eksperiencen, fleksibilitetin ne orare dhe niveline e punes qe ofron kandidati) Vetem Kandidate qe duan te angazhohen per nje kohe te gjate. ...
 • Profesioni: ndihmes kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Punesim Ne Kroaci Ne Ferme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_NE_KROACI🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #AGROKULTURE: 🌼🌺🌻 #VJELJE_FRUTASH💥🌠‼️ 🌼🌺🌻 #PERKUJDESJE_PER_PEME_TE_MEDHA💥🌠 🌼🌺🌻 #NGARKIM_KAMIONI💥🌠‼️ ...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrojme Vende Pune Kamarier Ose Ndihmes Kamarier

Spille, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje
Bar restorant Sunshine i pozicionuar ne bregdetin e spilles ofron vende te lira pune ne pozicionin KAMARIER OSE NDIHMES KAMARIERper sezonin e ri veror 2020. Ne ofrojm ushqim dhe akomodim plus nje rroge te kenaqshme per individin. Te interesuarit te ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkohen Agjente Terreni Per Agjenci Imobiliare.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
📍Bejd Group ofron vende te lira pune ne pozicionin e Agjentit Imobiliare 🏡 Kandidadet duhet te plotesojne keto kritere: 🔸Te kene mbaruar arsimin e larte 🔸Perben avanatazh eksperienca ne shitje 🔸Perben avantazh njohja e ...
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Biznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites. Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dediku...

OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE, TE JENE AMBICIOZ, TE DUAN PUNEN NE GRUP. PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE KETE FUSHE! KOMPAN...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Kamarier

Rruga Pashaliman, Albania, Vlore Pagesa:200 Euro
Kompleksi Turistik Edir ne orikum kerkon Kamarier bar-restoranti me eksp pune... Rroga ne baze te eksp edhe kushte pune te mira...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Agjent Imobiliare

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Agjensia Alesi Real Estate Kerkon te zgjeroj stafin Me agjent imobiliar Te jen te komunikueshm Ne mardhanje ne grup te komunikueshm Te sjellshem Serioz Korrekt Energjik Korrekt me oraret Te di te komunikoj ne terren dhe ne zyr me ...

Kerkojme Marangoz Me Eksperience Pune

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Mobileri Xhesami kerkon marangoz. Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme : Te kete perfunduar arsimin e mesem Te kete eksperience pune Vetem kandidatet me eksperience do te merren parasysh. Paga e kenaqshme Kontakt : ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

KERKOJ PUNETORE FEMER MOSHA DERI NGA 18-30 VJEC

RRUGA PROKOP MINA, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/05/2020
KERKOJ PUNETORE FEMER MOSHA DERI NGA 18-30 VJEC,PUNA PUNONJESE ZYRE TEK NJE BIZNES MAK ME QERA,ORARI I DISK,PER ME SHUME INFORMACIONE KONTATONI NE NR E TEL...
 • Profesioni: SEKRETARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Operator

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kompani serioze dhe inovative , me nje eskperience te konsoliduar ne fushaten e marketingut , kekon te beje pjese te stafit te saj agjent ne gjuhen italiane bashkepunues , entuziast , te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte. ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Purchasing Manager

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Art and Tourism Development Group is one of the largest Hotel & Tourism Industry Company with a large extend on the Albanian Coast. With stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for ...

Ofrohet Pune Asistent Poltroni Ose Infermiere

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjes/e per klinik dentare...

Kamarier

Borsh, Sarande Pagesa:50,000 Leke
kerkohet kamarier restorantin me eksp pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkojme Pastruese Me Orar Fleksibel

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/05/2020
Kerkojme pastruese per nje bar tek ish fusha e aviacionit.Pagese e kenaqshme dhe fleksibilitet ne orar....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Agjente Marketingu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen agjente call center anglisht. Kerkohen njerez serioze, ambicioze dhe te perkushtuar. Preferohen agjente me eksperience te meparshme ne call center. Orari full time, nga e hena ne te premte. Per info te metejshme ju lutem kontaktoni vetem n...
 • Profesioni: Agjente Marketingu
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkohet Web Designer

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Kerkohet WEB DISIGNER .Dhe zoterues i mire i gjuhes se progamimit PHP. Kandidati duhet te zoteroi gjuhen italiane . Preferohet te kete pak eksperienc pune. Paga e diskutueshme. E mail. Ukudiego@gmail.com...
 • Profesioni: Web disigner
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim