oferta pune shofer tirane 

 Online 318 lexues | 9 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohet Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
TOP-OIL SH.A e njohur prej shume vitesh ne treg ne fushen e vajrave lubrifikant dhe pjeseve te kembimit kerkon te punesoje Motorrist i cili duhet te kete si karakteristika: Kerkesat: -Moshe nga 25 deri 45 vjeç -Arsim i mesem profesional -Mi...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2018
Nero Aesthetics ofron vende pune per manikyriste! Vajzat duhet te jene me eksperience, te afta dhe te komunikueshme. Cel: ...
 • Profesioni: Manikyriste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Sambal

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2019
"Sambal" Bar-Restorant Aziatik brenda ne Pazarin e Ri, Sheshi Kreativ, me nje klientele te qendrueshme dhe te zgjedhur, kerkon te punesoje nje Kamarier/ Banakier me orar te plote. Puna eshte 7 ore ne dite, me 1 dite pushimi javor. Paga ...
 • Profesioni: Kerkohet kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkoj Nd.Guzhinjere (Femer)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/10/2019
Kerkoj 1 ndihmse guzhinjere per gatime tradicionale me ose pa eksperience. Siguracione te paguara 1 dit ne jave pushim Paga 220 mij lek Kerkohet korrektese dhe fleksibel me oraret Ambienti eshte familjare dhe kushte te mira Adresa rr don bosko...
 • Profesioni: Nd.Guzhinjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkohet Perkthyese

Rruga David Selenica, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro
Kerkohet perkthyese per gjuhen Turqisht-Shqip(e domosdoshme), Serbisht dhe gjuhen e Bosnjes. Femer me kohe te plote. Te kete mundesei te jete e disponueshme 24 ore ne dite cdo dite te javes. Te jete e pajisur me patente te klasit B dhe te kete mund...
 • Profesioni: perkthyese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

Staf Per Banak

Rruga Fortuzi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkohet banakier ose banakiere me eksperience. Puna me turne. Sigurime te paguara. Paga me mareveshje. Kontakt; ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Shofer Taksie

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2019
Kompania Clean taxi kerkon te punesoje shofer taksie.te jete i pajisur me patente te klasit D.te kete deshmi taksie.te kete njohuri per rruget e tiranes.rroga 40.000 lek.plus sigurime.plus bonus.per me shume info kontakt ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Banakier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Ofroj nje vend pune per banakier/e me eksperienc ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Krepier

Rruga Barikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Krepier me eksperience pune per turnin e 2 Paga shume e mire plus siguracione ...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Punetore Per Pastrim Kimik -me \ Pa Eksperience

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Kerkohet punesimi i nje punetore me ose pa eksperience....
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkojme Zgarist, Kamarier Dhe Sherbim Ne Kuzhine (femer)

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/07/2019
Kerkojme nje zgarist, kamarier sherbim ne kuzhine (femer)...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkohet Drejtues Shitjesh Ne Kompani Sigurimi

Rruga Themistokli Gërmenji no 3/1, Tirana, Albania, Tirane 80,000 Leke
Kompania e Sigurimeve Atlantik sha, ofron pozicion Drejtues per shitjen e produkteve vullnetare. Aplikantet te cilet jane te pershtatshem per kete vend pune duhet te zoterojne gjuhen angleze dhe aftesi bashkepunimi ne grup. Te interesuarit te kont...

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

Managere Ne Zvicer

Unter Lowmatt 2, Luzern Zvicerr, Tirane 1,200 Euro
Kerkojm nje puntore qe na ndimon si Managere besoj se tregon shum kjo fjala Managere nga 01 Korrik derei 10 Gusht 2019 paga per ket periudh 1200.-Euro gjitha i merr vet rrugen Komplet Mund te vazhdohet kotrata nese jemi dy palet darkord. ...
 • Profesioni: managere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Bar Kafe kerkon Kamarier/e dhe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Angleze / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Ape

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Angleze/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Mad Lounge Kerkon Kamarier

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania, Tirane 15,000 Leke
Kerkohet kamarier . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Cerca Back Office Lingua Spagnolo E Italiano

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Cerca Back office lingua Spagnola - ottimo Spagnolo e Italiano scritto e parlato - ottime capacità di problem solving e relazione con i clienti . - capacita organizzative , precisione - utlilizzo del pc , pacchetto excel , world . Ora...

Kamarier/e Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,100 Euro
Kerkojm Dy Kamarier/e vetem me Eksperienc Pune dhe te kete njohuri mbi gjuhen Gjermani . Verdi i Punes ndodhet ne Gjermani....

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Banakjer turni i pare. Orari 6 -14:30 Paga 25000 leke Adresa. Rruga Marko Bocari - ne krahe te Coloseo 2...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kerkon Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon banakier/e dhe kamarier me pervoj pune paga e kenaqshme,siguracione te paguara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Paris France - Kerkojme Te Punesojme Nje Punonjes/e Te Diplomuare Ne Informatike.

Rruga Ali Demi 25, Tirana, Albanie, Tirane 2,000 Euro
Pershendetje. Kerkojme te punsojme nje punonjes/e te diplomuare ne iformatike. Per nje agjesi imobiliare ne Paris France. Per cdo informacion munde te na kotaktoni ne WhatsApp nr 00 33 ...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJME OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
]Kerkojme Account Manager (OPERATOR TELEFONIK) ne sektorin e telemarketingut. Fushatat jane te ndryshme. Kriteret e nevojshme: Njohuri te mira te gjuhes italiane. Preferohen eksperienca te meparshme ne call-center. Pagesa+ bonus gjithashtu edhe...
 • Profesioni: OPERATOR/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Pagesa:30 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

ISA Real Estate Kerkon Agjente Imobiliare Me Experience Ne Shitje

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/06/2019
Ne ne Isa Real Estate po kerkojme per Individe te cilet jane te gatshem te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e Real Estate. Kerkesat: 1) Persona te gatshem per te mesuar dhe per te punuar ne grup 2) Mosha e kerkua...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkohet Shitese Ne Furre Buke

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke DINI Kerkon Shitese per Furre Buke / Pasticeri / Byrektore. Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, pagese e kenaqshme si dhe siguracione. Adresa: Rruga Jordan Misja (Rruga e Burgut) - Tirane Tel: ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkoj Picier/e

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/06/2019
Kerkoj picier ose piciere ose me rroge ose me % 50me 50 Duhet te jete i kalifikuar per picerin te gjitha moshat Jan kushte te mira pune per me shum komtaltoni tek numri + gjithashtu ofroj kurs falas per picier/e...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

KERKOHEN 2 PUNONJES MAGAZINE NE LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha,Blloku Gintash,Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Pozicioni i punes qe kerkohet / Punetor Magazine: Detyrat e punetorit te magazines: •Eshte pergjegjes per pergatitjen e porosive te klienteve dhe kujdeset per mosdemtimin e mallit. •Merret me ngarkim dhe shkarkim te mallit. •Kryen kont...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Vend Pune Per Banakier/kamarier

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Tek rezidenca kodra e diellit kerkohet te punesohet banakier/kamarier/e.Kushte shume te mira pune....
 • Profesioni: Banakier/kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2019
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Kerkohen 2 MOTORRIST Per Shperndarje Ne LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha,blloku Gintash,laprake, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/12/2018
Kerkohet Motorrist (M) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e Tiranes. Mosha 22 - 35 vjec, Kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese. Preferohet me eksperience pune Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi,ofrohen BONUSE ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

Agjent Zyre

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke
Nje kompani e huaj me zyra ne shqiperi, kerkon te punesoj cuna dhe goca Agjent Zyre qe te dine te komunikojne mire Portugalisht. Ambient shume i mire pune dhe rroge shume e mire. Te interesuarit te komunikojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Agjent zyre
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Bashkohu Me Zivaro Real Estate!!!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/09/2019
Je energjik, komunikuses, permbush objektivat qe i ke vene vetes, deshiron te besh fitime me shume se 1000 euro ne muaj! Bashkohu superskuadres se Zivaro Real Estate! Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen: info@zivaro.al...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/06/2019

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/02/2020
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Fishop-Drimades ne Dhermi kerkon te punesoje per sezonin e veres Financier dhe Ndihmes Financier. Paga e kenaqeshme si dhe mundesi punesimi ne Tirane ne perfundim te sezonit. Te interesuarit te kontaktojne si me poshte: Cel: Cel: Ema...
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkohet Agjent/e Imobiliar/e

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Apliko dhe behu pjese e skuadres se konsulenteve imobiliare te C21 Prime, kompanise me te madhe Real Estate, Century 21. Profili i kandidatit: - Preferohet arsim i larte. - Preferohet me eksperience te meparshme ne shitje. - Te njohe gjuhe t...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
-Bar Kafe kerkon Kamarier/e dhe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2018
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim