oferta punesimi per infermer 

 Online 20 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkohet Staf I Ri Kamarier/e , Banakier/e , Pastruese

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet staf i ri , ofroj vend pune per kamarier-e banakier/e dhe pastruese Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates tek ish ekspozita....

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

Nese Je I/e Afte Ne Komunikim Dhe Ke Eksperience Te Meparshme Ne Shitje, Behu Dhe Ti, Pjese E Cta!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Mundesi Punesimi Me Standarte Europiane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
KOMPANIA LIBREX OFRON VENDE TE LIRA PUNE SI AGJENT SHITJESH: MENDON SE JE I MIRE PER BIZNES? MENDON SE JE I MIRE ME SHITJET? DESHIRON NJE PUNE QE TE OFRON MUNDESI FITIMI PA LIMITE DHE TE PLOTESON KUSHTE ME TE MIRA JETESE? DERGO NJE CV NE WHATSUP...

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Rruga Zef jubani, prapra postes nr 8 , Tirane 700 Euro
Kerkohen operatore / agjente / konsulent financiar per gjuhen italiane. Pagese baze 400€ dhe sistem BONUSESH mjaft avantazhues. Te interesuarit duhet te jene ambicioze, profesionale dhe te rregullt. Kushtet e punes jane shume te mira per te siguru...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER/+ LAVAPJATESE - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 75,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer DHE lavapjatese ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restoranti...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 120,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: -Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience -Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) -Motorrist me motorrin e tij -Kamarier ose Kamariere -Sanitare >...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Menaxhere E Mardhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 50,000 Leke
Real Deal, agjensia imobiljare me dinamike ne treg eshte ne kerkim te nje Menaxhere Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete rol ti do te mbash kontakt te vazhdueshem ne telefon me klientet per te kuptuar nevojat dhe prioritetet e tyre. Do te komunikosh...

Kerkoj Staf Shitese Marketi Kamarjer Pastruese Banakjere ..kushte Te Mira Pune Pagese E Kenaqshme

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Bar restorant elios dhe market elios kerkon te punsoje shitese per market dhe kamarjer per lokal banakjere dhe pastruese ...rrugalord bajron hyrja e spitalit ushtarak per me shum informacion kontaktoni ne what aap ....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/08/2019

Vend Pune Si Kamarier

Rruga Sander Prosi, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet nje kamarier te jete i disponuar per turnin e pare te lokali green in tek 21 dhjetori mbrapa oslos...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/08/2019

Berber

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj te punesoj berber me eksperience Jo me pak se 3 vjet Adresa: mbrapa 15 katshit Tirane...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/08/2019

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmes/e Banakiere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/08/2019

Forex Agent

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Kerkohen agjente per forex ne gjuhe Spanjisht! Page baze + Bonuse ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Nicolsposa Kerkon Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/09/2019
Nicol sposa kerkon shitese me eksperienc pune-aftesi te mira komunikimi,paga 30.000 lek ne muaj nr tel ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Bar Restorant

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke
Kerkojme pastruese per bar restorant italian ne bllok.Te jene me eksperience pune.Kushtet e punes mjaft te mira dhe rroga e kenaqshme+ sigurimet +2 dite ne muaj pushim..Per me shume na telefononi...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Sanitare

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet nje sanitare per ne restorant Kushtet dhe favoret e punes shume te mira Paga shume e kenaqeshme Restoranti ndodhet ne bllok , te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkon Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Rruga e kavajes, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Kompania OnShop kerkon operatore vajza per shitjen e produkteve te ndryshme, ne gjuhen shqipe. Puna 6 ore me turne, paga e kenaqshme+bonuse mujore. Te interesuarat te dergojne CV ne simbaalbania@gmail.com...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkohet Kamarier/Banakier

Perballe QSUT Ngjitur me Hotel Victoria , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Bar frenc. kerkon banakier / kamarier per turnin e 3. Kerkohet kamarier per turnin e pare ose te dyte. Me eksperience, ose me pak eksperience. ...
 • Profesioni: Kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane 800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier/e. Ambienti i qete dhe familjare. Pagesa 30000 ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Te Interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 36,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga ...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

PUNTORE PIRUNI

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme puntore (mashkull) te dije dhe te kete eksperience me PIRUNIN( mjet ulje ngrites )per sistemimin e magazines. Mosha 25 - 35. Paga e kenaqshme. Adresa: rruga Marie Kraja (ish nderrmarrja e llullave) Porcelan, Tirane ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle , italiane. Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tira...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ndihmese Guzhine

Vlorë, Albanien, Vlore 1,000 Euro
Kerkojme Nje Punonjese ne fushen e Guzhines me dhe pa pervoje pune. Nese jeni te interesuar ju lutem te kontaktoni ne numrin e meposhtem . Ju faleminderit per mirekuptimin ! ...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mesuese Frengjishte Ne Zvicer

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albanien, Tirane 50 Euro
Kerkoj nje mesuese (femer) Frengjishte ne Zvicer per nje periudhe 3 mujore. Paga teper e kenaqshme. Mesuesja te kete keto kritere: - Te jete ne pension ose e papune (Preferohet mosha 35-55) - Te kete vite eksperience ne mesimdhenien e gjuhes -...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar Don Bosko ose FAMED Lounge Bar Unaze e re. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier Tek Bar Corner.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Lerlojme banakier tek Bar Corner perballe Neranxit, fillimi i rruges Myslym Shyri qe te nxjerr per ne kryqezimin e 21Sh. Paga e kenaqshme, ambient pune komod. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Shef Kuzhine

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shef kuzhine per restorant Italian. Restoranti ndodhet ne zonen e bllokut Paga shume e kenaqeshme Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Shef kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

'Varkat' Kerkojme Te Punesojme Staff

https://www google com/maps/place/Fish+Restaurant+And+Shop+%22Varkat%22/@41 3342447,19 8071272,17z/data=!4m5!3m4!1s0x1350310a296dc71b:0x8d47985155cbfa, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/10/2019
Kerkojme Ndihmes guzhine Kerkojme shitese peshku Kerkojme ndihmes kamarier Kerkojme pastruse Kerkojme Guzhunjer...
 • Profesioni: Staff
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/08/2019
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Bar Juli

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkohet kamarier te bej edhe banakun vetem per turnin e par pagesa 150mij lek lokali ndodhet ne rrugen ndre mjeda ish parku autobusave.. nr kontakti + ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Kerkojme Agjente Shitje Per Showroom

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Magniflex eshte brand Italian dhe Magniflex Albania operon prej 10 vitesh si distributori zyrtar. Kerkojme agjent shitje per showroom me eksperience. Puna eshte me dy turne javore nga 6 ore. Rroge baze + perqindje. Kerkohet staf afate gjate. Mo...
 • Profesioni: Agjente Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

Star2000 Shpk - Kerkon Punetor

Autostrada Tirane-Durres km2 rruga dytesore, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetor per prodhimin e Tubave Plastike. Preferohet njohuri ne kete fushe., Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane-Durres km2...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Punetor Gjelberimi

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kompania po kerkon te rekrutoje: Dy Punetore Gjelberimi Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese. Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit: ...

Ofroj Vend Pune Kamarier (me Ose Pa Eksperience Pune)

Rruga Aleksandër Moisiu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Ofroj vend pune Kamarier me ose pa ekperience pune : Adresa : Bar Kafe Fagma , Rr: Aleksander Moisiu , prane karburant Kastrati ne Kinostudio....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Ofrojme Pune Per Bojaxhi, Suvatues, Shtrues Pllakash, Murator

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Ofrojme pune per bojaxhi, suvatues, shtrues pllakash, murator. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin : Vendodhja ; Kombinat,rr.QELQIT...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Ndihmes Marangoz Me Eksperjence Pune.

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet ndihmes marangoz me eksperjence pune....
 • Profesioni: Ndihmes
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/08/2019

PUNTORE PIRUNI

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkojme puntore (mashkull) te dije dhe te kete eksperience me PIRUNIN( mjet ulje ngrites )per sistemimin e magazines. Mosha 25 - 35. Paga e kenaqshme. Adresa: rruga Marie Kraja (ish nderrmarrja e llullave) Porcelan, Tirane ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim