oferta reja pune ne prizren 

 Online 23 lexues | 17 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa ek...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkoj Dado &Pastruese

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj nje Dado per dy femije 3 dhe 4 vjec me eksperience. Te merret me kujdesin ndaj femijeve dhe me punet e shtepsie. Orari eshte 07:30 deri ne 18:00 e diela pushim Dhe ne raste te ndryshme te jete e gateshme per te qendruar dhe naten me femij...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Operator/e Ne Gjuhen Angleze !

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/02/2020
Telemarketing i ofron kujtdo qe zoteron gjuhen ANGLEZE pozicione te lira pune! Ajo qe ne ju ofrojme: -Punesim te perhershem -Paga konkurruese -Mundesi rritjeje profesionalisht -Ambient dinamik, motivues dhe aktiv -Paga baze + bonuse te lar...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohen Goca Operatore Per Monitorim Te Kamerave Te Siguris...

Rruga Gjin Gjergji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen goca operatore per monitorim te kamerave te siguris... E Hene - E Shtune 08:00 - 16:00...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Agjent Imobiljar

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kandidat me dhe pa eksperienc ne fushen e agjentit imobiliar. ...
 • Profesioni: Agjent imobiljar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Agjent Shitjesh Ne Terren Tirane,Durres

Durres, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Alsel shpk,Kompani e tregtimit te produkteve ushqimore frigoriferike kerkon agjente shitjesh ne terren per shitje dere me dere.Kandidati duhet te kete mbaruar shkollen e mesme(e larta eshte avantazh)Eksprienca ne shperndarje te produkteve ushqimore ...
 • Profesioni: Agjente shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohen Agjente Terreni Per Agjenci Imobiliare.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Ofrojme vende te lira pune per Agjent Imobiliar,rroge baze plus perqindje....
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Operare Shtitje Ne Agjensi Turistike

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Kerkojme operatore shitje per ne Agjenci Turistike , preferohet me eksperience por dhe pa experience te nisin CV e tyre ne adresen tone te email-it Puna eshte 6 ore me dy ture e djela Email : info@star-tours.al...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: KAMARIER,KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Staf Banakier/e Dhe Kamarier/e

Perball Universiteti Mesdhetar i Shqiperise, Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Klaton Bistro & Coffee kërkon të punësoj banakier/e dhe kamarier/e, paga êshtë mjaft e kënaqshme. ...
 • Profesioni: Barist + Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir Ose Don Bosko

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Kompleksi Vizion plus, Tirane 20,000 Leke
Divinus Bar kerkon te punesoje Kamariere ose Kamarier me eksperience.Lokali ndodhet ne Rrugen Don Bosko brenda ne kompleksin Vizion +. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Pozicioni Recepsioniste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese per pozicion recepsioniste.Kushtet e punes dhe ambjenti jane shume komode dhe ne pershtatje me legjislacionin ne fuqi.Pagese e kenaqshme.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit . ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Asistente

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje asistente zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Te dije te perdori rrjetet sociale - Te jete krea...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Operator/e

Rruga Ali Riza Kolonja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet operator/e per dyqan rimbushje elektronike puna me 2 turne paga 25000 /siguracion zona e ish fusha aviacionit rruga ali riza kolonja ngjitur me classik bar ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Shitese

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Ofrohet vend pune Shitese (Femer) me ose pa eksperince pune , ne dyqan Celularesh . - Te kete Aftesi te mira komunikuese . - E afte te punoje ne grup dhe korrekte . - Paga shume e kenaqshme plus Bonuse . Dergoni Cv me foto ne adresen e emailit...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Shperndarese Ushqimi

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/02/2020
Kerkohet nje grua per shperndarjen e ushqimit te Spitali Amerikan 3. turni i pare: 06:30-13:00 turni i dyte: 13:00-21:00 (1 dite ne jave pushim) paga e kenaqshme dhe me sigurime Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit. Falemind...

Pizzaiol

Leipzig , Vlore Pagesa:1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...
 • Profesioni: Furretar, Byrek
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Jerk Oh Shitese Me Eksperience ..! Me Koh Te Plot ..! Paga 20000 Lek + Perqindje ..!

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Eshte dyqan vetem per meshkuj..! E duam te jet e disponushme si mbasdite edhe paradite..! Orari 6 ore .. paga 20000 lek baza pastaj + perqindje..! ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Pjatalarse

Rruga Mine Peza, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kerkohet pjatalarse Te jete me eksperience dhe korrekte ne pune Puna eshte me turne T1(8:00-16:00) T2(16:00-00:00) Te Taverna King Pils, rruga Mine Peza kryqezimi me rrugen Fortuzi Siguracione te paguara ...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Butik “Storm” Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke
“Storm” kerkon te zgjeroje stafin. Ofrojme pune shitese. Vajza duhet te kete aftesi komunikuese, shkathtesi dhe pergjegjesi te plote gjate orarit te punes. Preferohet te kete ekperience pune te meparshme. Paga e kenaqshme 24000 leke +bonuset. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Berber

21 dhjetori inxhinieria e ndertimit perball konvikteve studentore , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet berber ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Hosstes

Rruga Berisha, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Uanist Shisha Lounge me vendodhje ne Kamez kerkon te zgjeroje stafin: Hosstes (me/pa eksperience pune) Per detaje dhe informacione te metejshme mbi kushtet e punes ju lutemi kontaktoni ne numrin tone te afishuar. Jeni te mirepritur!...
 • Profesioni: Hosstes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/01/2020
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa ek...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Recepsioniste Per Klinik

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet recepsioniste per klinik. Kushte pune perfekte. Primare te di italisht. Paga e kenaqshme. Aparenca e kendshme perben avantazh ! Kontaktoni ne nr e tel : 069 530 8 350...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Steak House Pizza And Pasta Kërkon Ndihmës Kamarier / E Restoranti

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/02/2020
Steak house pizza and pasta Kërkon Ndihmës kamarier / e restoranti. Kushte të mira pune ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim