oferta vende pune 

 Online 500 lexues | 39 njoftime ne pritje

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Po Kerkon Nje Pune Te Mire Ose Me Te Mire ?

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Apliko dhe fillo pune ! Pozicionte vakante ne gjuhen italiane ,spanjolle dhe gjermane ! Nqs dini nje nga gjuhet e mesiperme , me ose pa eksperience pune, ne ju kemi ruajtur vendin :) Ofrojme: 1.Ambient komod 2.Pagese baze dhe bonuse javore...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Rrisni Te Ardhurat Tuaja

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Behu pjese e stafit tone dhe fito eksperiencen qe te duhet, rrit te ardhurat e tua sic ke enderruar dhe jepi vetes mundesine te rritesh me ne profesionalisht. Kerkojme agjent telefonik per gjuhet: ~GJERMANISHT ~SPANJISHT ~ITALISHT ~PORTUG...

ONE TEAM, ONE DREAM!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mjafton vetem deshira dhe vullneti pasi mundesine e gjeni tek NE. Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re? Atehere jeni ne vendin e duhur. Zoteroni nje nga gjuhet: ~ GJERMANISHT~ ~SPANJISHT~ ~ITALISHT~ ~FR...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!! [i] 👉 Kerkohen Agjent/e,Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.[/i] NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex. -Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane...

Tirane, Ofroj Vend Pune OperatoreItalisht & Spanjisht

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkohen te punesohen: Operatore (agjente) per pozicionin Sales agent ne gjuhen Italiane dhe Spanjolle. Eksperienca e meparshme ne pune esht kriter i domosdoshem. Disponibilitet full time nga ora 10:00 - 19:00. Aftesi te mira komunikuse ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN AGJENT FOREX ITALISHT, 1000 EURO!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Contact Plus ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...

Digital Marketing SPECIALIST

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kandidati duhet te Planifikoje dhe ekzekutoje marketingun dixhital, perfshire SEO / SEM, bazen e te dhenave te marketingut database , posten elektronike, mediat sociale dhe reklamat e produktit. Dizajnoj, ndertoje dhe mirembaje te gjitha media...

Kerkohet Senior Web Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kandidatet duhet te kene: - Aftesi te shkelqyera ne HTML, CSS, Javascript, Php - Aftesi te shkelqyera ne Wordpress - Njohuri shume te mira ne servera -Njohuri shume te mira ne SQL server - Eksperience te meparshme ne fushe (...

DESHIRONI NJE PUNE KU TE NDJEHENI TE VLERËSUAR DHE TE KENI MUNDESI RRITJE NE KARRIERË?

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 450 Euro
Zgjerojme stafin duke krijuar 10 vende te lira pune si agjent dhe agjente shitje ne terren dhe me mundsi per te kaluar ne menaxhim pasi te tregohen aftesi menaxhuese nga ana juaj. Preferohen: 1- Punonjes ambicioz dhe korrektë 2- Te kene paten...

NDRYSHO TE ARDHMEN TENDE !!!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Deshironi qe te keni nje karriere te sukseshme? Deshironi nje pune ku mund te shfaqni aftesite tuaja? Kompania Gjermane kerkon te zgjeroje stafin duke ofruar 10 vende pune te lira si agjent shitje, per te gjithe ata te rinj dhe jo vetem te cilet k...

Njoftim Për Vend Të Lirë Pune : PARKEXHATOR !

Qender,Tirane , Tirane 31,500 Leke
Njoftim për vend të lirë pune! Në qendër të Tiranës, biznes privat kërkon të punësoj PARKEXHATOR makinash. 🔹 Përshkrimi i pozicionit të punës: 1- Puna është 5 ditë në javë, dy ditë pushim. 2- Puna është me tre ...
 • Profesioni: Parkexhator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

✅ MUNDESI E ARTE PER TE NDRYSHUAR TE ARDHURAT TUAJA !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
🔈 MUNDESI E ARTE PER TE NDRYSHUAR TE ARDHURAT TUAJA ! 🔹Kerkohen operator/e ne gjuhen italiane dhe team leader ne grupin e italishtes . 👉KERKOHET: • Njohje shume e mire e gjuhes italiane. • Eksperienca e meparshme ne call cen...

Stockholm Coffee&Lounge, Kompleksi Dinamo Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakiere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr. Liman Kaba (perballe Parkut Olimpik) kerkon te punesoje: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperience pune). Mosha 18-30 vjece. Paga 30000+siguracione. Te interesuarat ju lutem te na kontaktoj...

KERKOHET URGJENT RETENTION PER GJUHEN GREKE DHE OPERATOR ME EKSPERIENCE PER GJUHET ITALIANE DHE GREK

Rruga Vaso Pasha, Tirane 2,000 Euro
E-Share Marketing kerkohen urgjent Retention me eksperience per gjuhen greke, paga nga me te lartat ne treg dhe bonuse deri ne 15% / load. Gjithashtu jemi ne kerkim per operator/e per gjuhen italiane dhe greke, ambjent komod dhe paga nga me te la...
 • Profesioni: RETENTION
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Team Leader, Broker, Sales E Retention GREQISHT

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Team Leader, Broker, Sales, Retention per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korre...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza . 2-Bonuse t...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Kërkohen të punësohen: -Operatorë Gjermanisht🇩🇪,Italisht🇮🇹,Greqisht🇬🇷,Spanjisht🇪🇸. -Eksperiencë e mëparshme në call center përbën avantazh -Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoj në grup -Adres...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Callcenter

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kerkohen operator si dhe supervizor call center per fushaten e energjis elektrike ne gjuhen italiane..pagat nga me te lartat ne treg duke filluar per operator nga 400 lek ora neto si edhe per supervizor nga 14000 lek paga fikse plus bonuse.. Te in...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje Hostess

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje Hostess Kriteret e kandidatit: - Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. - Te tregojne seriozitet ne pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 👉Ofrojme pagesa ...
 • Profesioni: Hostess
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNËSIM I MENJËHERSHËM❗❗📢📢

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Behu pjese e skuadres tone! Nëse jeni njohës i gjuhës: 🔸️GJERMANISHT 🔸️SPANJISHT Bëhu pjesë e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk ka rëndësi,dëshira për të punuar po! ...

📣 Kerkohet Sekretare.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohet Sekretare. Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut kerkon te punesoj Sekretare per zyren e Administratorit. 🔹Kriteret -Te jete e sjellshme dhe e paraqitshme. -Mosha 25-40 . -Te njohe programet baze te kompjuterit. -Gju...
 • Profesioni: SEKRETARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer| Retention,Greqisht Dhe Spanjisht Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni te kenaqur me pagen dhe ekperiencat e meparshme dhe kerkoni dicka te re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te huaj, ate...

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 se...

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page Baze Prej 700 +SUPER Bonuse?

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece

Apliko Dhe Fillo Pune ! Mundesi E Shkelqyeshme Punesimi .

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/04/2021
Apliko dhe fillo pune ! 📌Pozicione vakante ne gjuhen italiane ,spanjolle . 👉Neqoftese dini nje nga gjuhet e mesiperme , me eksperience pune, ne ju kemi ruajtur vendin : Ofrojme: 1.Ambjent komod pune. 2.Pagese baze dhe bonuse j...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Rrisni Te Ardhurat Tuaja

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Behu pjese e stafit tone dhe fito eksperiencen qe te duhet, rrit te ardhurat e tua sic ke enderruar dhe jepi vetes mundesine te rritesh me ne profesionalisht. Kerkojme agjent telefonik per gjuhet: ~GJERMANISHT ~SPANJISHT ~ITALISHT ~PORTUG...

Picajol & Mororrist

Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkohet pcier me eksperienc puna. Rroga shum e knaqur dhe kushte shum te mira pune te interesuarit te kontakton ne nr e tel Kerkohet dhe motorrist me motorrin e punes ...
 • Profesioni: Picajolo
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Piceri Asku Kerkon Shpendares Picash.

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2022
Piceri asku kerkon motorrist me motorrin e tij ose me te piceris me orar te plot ....
 • Profesioni: Shpendares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Kerkohet Kamarier Dhe Banakiere.

Rruga Kastriotet, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier dhe banakiere. Mosha 18-35 Nr . Nr. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2021

Furre Buke Luara Kerkon Te Punesoje Shitese Me Eksperience.

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/04/2021
Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha deri 35 vjece. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te q...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

DESHIRONI NJE PUNE KU TE NDJEHENI TE VLERËSUAR DHE TE KENI MUNDESI RRITJE NE KARRIERË?

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:450 Euro
Zgjerojme stafin duke krijuar 10 vende te lira pune si agjent dhe agjente shitje ne terren dhe me mundsi per te kaluar ne menaxhim pasi te tregohen aftesi menaxhuese nga ana juaj. Preferohen: 1- Punonjes ambicioz dhe korrektë 2- Te kene paten...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2021

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Menaxher , Banakier,kamariere,kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Menaxher Banakier /kamariere Kujdestare lodrash...

ONE TEAM, ONE DREAM!

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Mjafton vetem deshira dhe vullneti pasi mundesine e gjeni tek NE. Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re? Atehere jeni ne vendin e duhur. Zoteroni nje nga gjuhet: ~ GJERMANISHT~ ~SPANJISHT~ ~ITALISHT~ ~FR...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2021

MARANGOZ

Rruga Shaban Bardhoshi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/03/2021
GoldenHands RS kerkon te punesoje marangoz me kohe te plote , kushte shume te mira pune , dita e diele pushim ....
 • Profesioni: marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Shard Lounge

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Shard lounge kerkon: Banakier me eksperience pune te domosdoshme Ndihmes kamarier Sanitare Preferohet te jene afer me banim. Ali Demi ,Tregu Elektrik Ofrojme kushte te Mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

VENDE TE REJA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & V OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 Euro Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udheti...

Ofroj Vend Pune Per Kamarier (F)me Dhe Pa Eksperienc Pune.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
ILlegal bar ofron vend pune per kamarier (F) me ose pa eksperience pune. Pagesa me marreveshje. Adresa:Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per informacion kontaktoni : .........
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese(Bathore)

Rruga Dajti, Kamëz, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Dajti, Bathore...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje 100 Agjente Closer Ne Gjuhen Italiane / Spanjolle

Kompleksi Delijorgji,Siper TIrana Bank , Tirane 1,500 Euro
Kerkojme Agjente ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane / Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion, - Disponibilitet 10:00 - 19:00, Ofroj...
 • Profesioni: AGENT CLOSER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIERE,KAMARIER/E, )

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIERE KAMARIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Skulptor.

Rruga Shaban Bardhoshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet skulptor ( student ose jo) prane studios artistike GoldenHandsRS, me kohe te pjesshme. ...
 • Profesioni: Skulptor
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Future Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Konsulent Imobiliar

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Future Home Real Estate po të kërkon ty! Nëse jeni energjikë, dinamikë, të komunikueshëm dhe nëse kërkoni nga vetja më tepër sesa thjesht një punë rutinë, keni aplikuar në vendin e duhur! Mundësia më e mirë për të investuar n...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2021

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente Zyre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home eshte kompania me e madhe Shqiptare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane dhe e formuar nga nje grup me te rinje shume energjike dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mire ne Qytetin e Tiranes. Pozicion vakan...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2021

HIDRAULIK NE BULLGARI

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 31/03/2021
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_BULLGARI - HIDRAULIK 📢🔥🔥🔥🔥 🌿🌿🌳📍 🎯Kompania garanton: 🔰 Punesim me kohe te plote. 🔰 Akomodim i siguruar. 🔰 Dokumentacion. 🔰 Kontrate pune 1 vjecare. 🔰 Pushimet Vjetore. ...
 • Profesioni: HIDRAULIK
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Kerkojme Shofer Per Furgon Me Pasagjere

Toptani Plaza, Shëtitorja Murat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2022
Kerkohet shofer me eksperinc pune ne transportin e nxenesve dhe ne turizem. Duhet te kete patente te klasit D dhe CAP. Duhet te kete eksperience ne keto fusha. Rroga e kenaqshme. Mosha 35-50 vjec. Per me teper kontaktoni ....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2021

Ofrojme Vend Pune Operatore Shitjesh Online

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/02/2021
Ofrojme vend pune Operatore(F) Shitjesh Online! Krijuar në Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) është një pikë adresimi për konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesinë klientëve të porosisin nga kudo që ndodhen . Aksesore.al ka tash...
 • Profesioni: Operatore Shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese(Bathore)

Rruga Dajti, Kamëz, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Dajti, Bathore...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

HIDRAULIK NE BULLGARI

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane 700 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_BULLGARI - HIDRAULIK 📢🔥🔥🔥🔥 🌿🌿🌳📍 🎯Kompania garanton: 🔰 Punesim me kohe te plote. 🔰 Akomodim i siguruar. 🔰 Dokumentacion. 🔰 Kontrate pune 1 vjecare. 🔰 Pushimet Vjetore. ...
 • Profesioni: HIDRAULIK
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar kerkon te punesoje kamariere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem t...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje Ndihmese Fast Food

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 28,000 Leke
🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje ndihmese fast foodi ⏰ Orari 17:00 - 01:00 👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme 👉Pagesa: 280 mije leke 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune ...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Ndihmes/e Kuzhinier.

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon ndihmes/e kuzhinier - Te kene eksperience te meparshme pune. -Orari 16:00-23:00 - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫Ofrohen : ✔️ Kushte ...

STAFF RESTORANTI NE ARABINE SAUDITE

Rruga e Kavajes, Condor Center, Kati 3, Tirane 1,600 Dollar
🗣️📣📬 #NJOFTIM_PER_PUNESIME_NE_ARABINE_SAUDITE 🌐⭐🔥⭐🔥 🔖 #PER_POZICIONET_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#HOSTESS- 🔹📑#SECTION_CHEF 🔹📑#NDIHMES_CHEF- 🔹📑#MENAXHER_RESTORANTI - 🔹📑#BARIST- 🔹📑#ND...

Kamarier

Rruga 1 Maj 24, Himarë, Vlorë, Albanien, Vlore 1,200 Euro
Ofrohet vend Pune Si Kamarier per ne Gjermani. VETEM...me Dokumenta Europiane,Eksperience pune dhe njohuri te Gjuhes Gjermane....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Kasiere (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon Kasiere me eksperience pune ne market. Te interesuarat te paraqiten ose te kontaktojne ne . Adresa: Rruga:Teodor Keko, Unaze e re, mbi FAMRD Bar....
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby-sitting

Bulevardi Zhan DArk 23, Tirana, Albanie, Tirane 1,200 Euro
Pershendetje Jemi nje familje nga Kosova jetojme ne France Kerkojme nje kujdestare per vajzen tone qe eshte 6 vjece Me kontrate pune Per cdo detaje mose ngurroni te na kontaktoni....

📣 OPERATORE | CALL CENTER 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonike ne Marketing Financiar. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze 500 Euro • Program per permiresimin e vazhdueshem te njohurive profesionale; • Mundesi rritjeje profesionale • LIVE ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣📢 ForTrade Albania Kerkon Operator Ne Gjuhet Gjermanisht, Italisht, Greqisht, Spanjisht 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇩🇪 Operator/e Gjermanisht 🇮🇹 Operator/e Italisht 🇬🇷 Operator/e Greqisht 🇪🇸 Operator/e Spanj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Caffe Poli’s Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/04/2021
Caffe Poli’s kerkon te punesoje banakiere femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha max : 35 vjece . - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Teknik Instalimi Dhe Suporti Ne Fier

Kombina, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/02/2021
Pozicioni: Teknik Instalimi dhe Suporti ne Fier Pozicioni: Teknik Instalimi dhe Suporti Departamenti: Teknik I Raporton: Menaxherit te Departamentit Permbledhje Teknik Instalimi dhe Suporti eshte pergjegjes per instalimin dhe mirembajtj...
 • Profesioni: Teknik Instalimi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Ofrohet Vend Pune Rrobaqepse

rruga kavajes, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2021
Ofrohet vend pune Rrobaqepese.nga e hena ne te shtunen.orari 07:00 deri me 15:00.te kete eksperience ne qepjen e carcafeve dhe produkteve te tjera tekstile ne fushen e hotelerise.paga e diskutueshme ne varesi te eksperiences....
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page Baze Prej 700 +SUPER Bonuse?

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

Agenti Sales | Vendita Telefonica Settore AUTO

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane Pagesa:1,050 Euro Afati i Aplikimit: 08/02/2021
AutoHero, l'innovativa concessionaria di auto usate online, offre vetture di alta qualità che i clienti possono acquistare con un semplice click. Offriamo solo vetture testate, non incidentate, con storico manutenzione e tagliandi, vendute co...
 • Profesioni: Agenti di VENDITA
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2021

📣📢 ForTrade Albania Kerkon Operator Ne Gjuhet Gjermanisht, Italisht, Greqisht, Spanjisht 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇩🇪 Operator/e Gjermanisht 🇮🇹 Operator/e Italisht 🇬🇷 Operator/e Greqisht 🇪🇸 Operator/e Spanj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Rekrutime Tirana Kerkon Agjente Forex Dhe Team Lider💰

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje : Team Lider Italishte me Grup dhe Agjente ne gjuhen 🇬🇧 Anglisht dhe 🇮🇹 Italisht 👉Per Team Lider kerkojme: ◾️Ekperience e meparshme si Team Lider 👥 Aftesi te mira komunikuese ...

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Angleze: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese. 🥇...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAST FOOD MEVLANI KERKON TE PUNESOJE KUZHUNIER\E

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food Mevlani kerkon te punesoj kuzhuniere turni i pare Pagesa e kenaqshme. Adressa: Qytet Studenti ...
 • Profesioni: KUZHINIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Motorrist Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kenaqshme! 📍Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Menaxher , Banakier,kamariere,kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Menaxher Banakier /kamariere Kujdestare lodrash...

Dëshmi Aftesie Profesionale (DAP)

Gjiri i Lalzit, Durres Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/05/2021
1- Jap me qera Deshimin e Aftesise Profesionale DAP per Pergjegjesin Teknik te veprimtarise se autoriparimit (kodi VII.3.B.1) per nenkategorite: a) riparim dhe te mirembajtje e pjeseve mekanike dhe te motorit. b) riparimin dhe mirembajtjen karroce...

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/02/2020
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. [urlcode]DREAM Albania Real Estate[...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim