Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh Tirane

Oferta Vende Pune Data: 27/02/2021 12:34 Post Id: 159218

Tirana, Future Home Real Estate Offers Jobs Real Estate Agent

Still not working
He speaks well and possesses high confidence
Will you leave the sedentary office jobs
This is your opportunity! Not everyone!
We are Hiring !!

Submit your CV:
Email: info@futurehome.al
Tel: +35548338266
Apply: http: futurehome.al apply
Future Home Real Estate, Albania's largest real estate brokerage company seeks to expand its staff with colleagues who love the job and like the new challenges.

Qualifications and Skills:
• Have completed higher education.
• Know foreign languages.
• Know how to use basic computer programs.
• Candidates must be over 23 years of age.
• Energetic and ambitious.
• Good communication and presentation skills


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Konsulent/e
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 21743

Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home.
Kjo eshte mundesia Jote!
Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare .

Cfare do te gjeni ne Future Home?
1.Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit), per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.
2. Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit, dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania.
Sepse e tille eshte filozofia dhe vizioni I Future Home.
3. Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe
profesionalizmin e treguar.
4. Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.

Cfare kerkohet:
1. Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
2. Te kete pervoja te meparshme ne shitje.
3. Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
4. Te dije nje gjuhe te huaj.
5. Energjik/e dhe ambicioz/e.
6. Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
7. Te dije te perdor programet baze kompjuterike.
8. Preferohen kandidate mbi 23 vjec.

Dergo CV tende:
Email: hr@futurehome.al
Tel: +
https://futurehome.al/page/karriera.html