Italisht & Anglisht Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 09:00 Post Id: 197006


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni agjente
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania
Lexime 5450

I THONI STOP STRESIT , LODHJES DHE NR COLD !!

Po kerkohen agjente FTD ne gjuhen
-ITALIANE
-ANGLEZE
Kompani e licensuar!!!
Vetem nr live!
Pune full time 09:00-18:00 nga e hena ne te premte
Fundjava pushim !

400Euro baza +SUPER BONUSE

Afati i fundit i aplikimit: 19/01/2021 09:00