Mundesi punesimi pa eksperience! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 01/03/2021 16:08 Post Id: 199656

Only a few vacancies !!!!!

Web Cloud is looking to hire language operators
Italian
Spanish
English
German
If you are looking for a sustainable job you can contact us !!
We offer:
Page Baze
Weekly and monthly daily bonuses
Ideal working conditions
Work contract
Full time schedule
The opportunity was growing professionally
Ongoing training

Send your CV

Email: webcloud93@gmail.com

Mobile: 0698552344
For more info contact !!!
Address Durres Street


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni operator / e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 77309

Punesim i menjehershem me/pa eksperience.Vendi i duhur per te rritur te ardhurat tuaja ne menyre te shpejte.

Kerkojme agjente telefonike per gjuhet:

GJERMANISHT
SPANJISHT
ITALISHT
FRENGJISHT
PORTUGALISHT
POLONISHT
HUNGARISHT
SLLOVAKISHT
CEKISHT


Cfare ne ofrojme?

1. Page baze + Bonuse shume te larta
2. Orar pune Full–Time 10:00–19:00 dhe Part – Time 15:00 - 21:00
3. Trajnim te paguar
4. Udhetime te ndryshme turistike
5. Kontrate ne perputhje me legjislacionin ShqipetarApliko tani pa humbur kohe
Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2020 16:08