KERKOJME RETENTION NE FOREX! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 17:36 Post Id: 218257


extra info
Pagesa 450 Euro
Pozicioni retention
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania
Lexime 1862

🚨Ne po kerkojme: 🚨

Agjente forex
Rerention

Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze.

Nga kandidatet ne kerkojme:
- Eksperience pune ne forex
-Disponibilitet full time, 9 me 18.
-Nivel shume i mire gjuhe!

*Trajnimi me pagese!
*Kontrate ligjore pune!

Ne duam qe kandidatet tane te jene njerez te pergjegjshem dhe ambicioz si dhe me e rendesishmja ta duan punen!

Eja puno me ne!

Afati i fundit i aplikimit: 27/02/2021 17:24