Kerkojme Agjente Closer per ,Greqisht, Anglisht dhe Spanjisht me Eksperience Tirane

Oferta Vende Pune Data: 27/02/2021 12:45 Post Id: 226758

We are looking for Agent Closer English Retention Minimum 6-Month Experience

NG Communication in the context of office expansion requires:

. Agents in English

OFFER:

. Payment from the highest and performance-based bonuses.
. Regular employment contract.
. Age 20-35 Years.

Full Full time (10:00 -19: 00)

CONTACT:

Cel: +355682023088

Email: ngco.2018al@gmail.com

Address: Rr. Teodor Keko, The New Ring


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator Telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 8049

NG Communication

Nuk jeni te kenaqur me pagen dhe ekperiencat e meparshme dhe kerkoni dicka te re ?
Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem?
Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te huaj, atehere jeni ne vendin e duhur.
Me ne ju mund te rriteni profesionalisht dhe ekonomikisht!


Kerkojme Operator/e me ose pa experience pune.

Nese jeni njohes I njeres prej ketyre gjuheve:

- Anglisht

- Spanjisht

-Greqisht

Apliko tani. Behu pjese e skuadres tone!

Kushtet qe ne ofrojme:

1. Pagesat me te mira ne treg.
2.Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore.
3.Kontrata te rregullta pune
4. Fundjava pushim
5.Mundesi rritjeje brenda kompanise.
6.Ambjent pune miqesor dhe komod
7. Mosha 20-35 Vjec

Mjafton qe ju te keni deshiren dhe vullnetin per te punuar pasi mundesine jua ofrojme ne! Orari i punes eshte full-time ( 10:00 -19:00 )


KONTAKT:

Cel: +

Email: ngco.2018al@gmail.com

Adresa: Rr. Teodor Keko, Unaza e Re


Afati i fundit i aplikimit: 18/05/2024 12:35