Future Home Real Estate kerkon te punesoje Konsulent Imobiliar Tirane

Oferta Vende Pune Data: 26/02/2021 10:10 Post Id: 233982


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent Imobiliar
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania
Lexime 3437

Future Home Real Estate po te kerkon ty!

Nese jeni energjike, dinamike, te komunikueshem dhe nese kerkoni nga vetja me teper sesa thjesht nje pune rutine, keni aplikuar ne vendin e duhur!
Mundesia me e mire per te investuar ne zhvillimin profesional, financiar dhe nderpersonal.

Pozicion vakant per konsulent imobiliar

“Njerezit jo gjithmone e shohin nevojen per nje ndryshim derisa e perjetojne vete ndryshimin.”

Kjo eshte mundesia jote, vendimet i merr ti!
Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare .
Cfare do te gjeni ne Future Home?
1.Aktivitete dhe trajnime te cilat te mundesojne pajisjen me certifikate.
2. Idete e reja, kreativiteti yt , deshira jote per punen do te jene gjithmone te vleresuara nga kompania .
3. Te ardhura te pa limituara.
4. Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standard sherbimi tek klienti.
Cfare kerkohet:
1. Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
2. Te keni pervoja te meparshme ne shitje.
3. Te jeni bashkepunues dhe te pelqeni punen ne ekip.
4. Te zoteroni minimalisht nje gjuhe te huaj.
5. Energjike/e dhe ambicioz/e.
6. Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
7. Te keni njohuri mbi programet baze kompjuterike.
Dergo CV tende:
Web: www.futurehome.al
Cel:
hr@futurehome.al
Afati i fundit i aplikimit: 30/12/2020 12:23