📣Zgara Supreme Kerkon te punesoje Shperndares, Hostes 📣 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 19:04 Post Id: 238499


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shperndares, Hostes
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 4235

📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:

👉Shperndares

Me motorrin dhe karburantin e firmes.

Orari 12:00-23:00.

👉Zgara Optimus kerkon Hostes

Orari 18:00 - 23:00

•Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune!

-Paga e kenaqshme!

📍Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane.