💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent shitje ne terren Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 15:33 Post Id: 248689


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent shitje ne terren
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania
Lexime 4253

💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,
kerkon:

👉Agjent shitje ne terren

▪️ Kandidatet preferohet te kene:

•Aftesi shume te mira komunikimi🗣

•Te kene aftesi vetmenaxhuese👤

•Te kene minimalisht arsim te mesem🎓

•Eksperienca e punes perben avantazh〽️

•Te kene patente + automjet personal 🚙

• Preferohet mosha mbi 23 vjec 👥

👉Ofrohet:

• Page e kenaqshme e standarteve Europiane📑

• Page baze + bonuse per tejkalim targeti💶

• Trajnime te vazhdueshme 📉 📈Personat e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne adresen emailit:

📩bluefilterstirana@gmail.co

📲 ose ne numrin e kontaktit

🔹Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen.
Cdo informacion i derguar do te trajtohet sipas ligjit "Per mbrojtjen e te dhenave personale".

📍Intervistat dhe trajnimet zhvillohen prane zyrave tona ne qytetin e Tiranes.
Afati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 16:21