🗣 🗣 Regency Casino kerkon te punesoje Vajza Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 19:43 Post Id: 251041

50,000 Leke

  • 🗣 🗣 Regency Casino kerkon te punesoje Vajza


extra info
Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Dealer- Crupiere
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Lexime 5314

🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 33 vjec ne pozicionin e Dealer- Crupiere.

Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt.

👉Kriteret per aplikantet:

♠️ Mosha 21 vjece - 33 vjece

♥️ Te jene te mire ne mbledhje dhe zbritje shifrash

♣️ Te jene korrekte te shkathet dhe te komunikueshme

♦️ Njohurite e gjuheve te huaja perbejne avantazh per kandidatet.

👉Kushtet e punes:

Puna eshte me tre turne me rrotacion javor, 5 dite ne jave dhe dy dite pushim, 8 ore ne dite, ka leje vjetore sipas kodit te punes.

💶 Ka page baze 500 mije leke ne muaj + bakshishe te cilat e bejne nje page shume te kenaqshme📧Te interesuarit te dergojne CV e tyre tek Adresa jone e email-it: human_resources@regencycasino.al