Nuk ke eksperience po di nje gjuhe te huaj? LEXO ME POSHTE Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 12:09 Post Id: 255558


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni OPERATOR me/pa eksperience
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tirana, Albania
Lexime 38062

Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i punes eshte i yti.

~GJERMANISHT
~SPANJISHT
~ITALISHT
~PORTUGALISHT
~POLONISHT
~HUNGARISHT
~SLLOVAKISHT
~CEKISHT

Kriteret e aplikuesve :


-Njohuri mbi nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese
-Disponibilitet per te punuar me orar te plote(10:00-19:00)

Cfare ofrojme ne ?

-Ambient komod pune dhe staf motivues
-Paga + Bonuse (ditore dhe mujore ) nga me te lartat ne treg plus dhurata per me te miret
-Kontrate e rregullt pune
-Rritje ne karriere
-Udhetime turistike
-Lokacion ne qender te Tiranes

APLIKONI TANI!punomene20@gmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 20/03/2021 11:42