Pozicione te lira pune per agjente telefonike , team leader dhe retention !! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 22/10/2020 02:25 Post Id: 255844


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 7528

Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle
Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike
Me ose pa eksperience !!

Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh !


Avantazhet
1.Ambient komod pune
2.Page baze duke filluar nga minimumi 400 euro
3.Bonuse nder me te lartat ne treg
4.Staf miqesor dhe motivues
5..Mundesi rritjeje profesionale
6. Orari 10:00-19:00 nga e hena ne te premte , Fundjava pushim

Per me shume info kontaktoni ne numrin
ose dergoni Cv tuaja ne email : shpkinnovation@gmail.com


Afati i fundit i aplikimit: 25/10/2020 16:14