Kerkohet shitese ne dyqan veshjesh dhe aksesoresh Tirane

Oferta Vende Pune Data: 25/10/2020 08:00 Post Id: 257494

30,000 Leke


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
Lexime 3613

Kerkohet Shitese per dyqan veshjesh dhe aksesoresh. E interesuara duhet te jete mbi 25 vjec dhe te kete mbaruar se paku arsimin e mesem. Kriter baze eshte korrektesa dhe pergjegjshmeria ne pune.
Kontakt:
Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 16:19