Kamarier Vlore

Oferta Vende Pune Data: 19/10/2020 12:04 Post Id: 257953

1,200 Euro


extra info
Pagesa 1,200 Euro
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Rruga 1 Maj 24, Himare, Vlore, Albanien
Lexime 1031

Ofrohet vend pune Si Kamarier per ne Gjermani. Vetem me Eksperience pune dhe njohuri te gjuhes Gjermane.

Njoftime te Ngjashme