1000 Euro/Muaj Kerkohen agjent per APERTURA FOREX ne gjuhen italiane! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 20:02 Post Id: 258736

1,000 Euro


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjent Italisht
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 1931

Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur!

Ventiquattro ju ofron:

- Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune
- Page baze duke filluar nga 500 euro
- Bonuse me te mira ( deri ne 120 euro/ftd)
- Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem
- Leads te reja cdo dite
- Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes
- Pagese precize dhe te sigurte cdo muaj
- Orari punes 10:00 - 19:00 nga e Hena-Premte

KERKOHET :

- Njohje e mire e gjuhes Italiane
- Predispozicion per te punuar ne grup dhe ambicje per tu rritur profesionalisht
- Seriozitet dhe vendosmeri per te arritur objektivat
- Disponibilitet per te punuar Full Time
- Te jene energjik dhe me motivim te larte
- Te kene te pakten 6 muaj eksperience ne Forex

Per me shume na kontaktoni ne adresat e shenuara :

JU MIREPRESIM!