Omega Solutions Group, kerkon Operatore Te Kualifikuar ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸, 🇩🇪, Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 09:50 Post Id: 259802

400 Euro

  • Omega Solutions Group, kerkon Operatore Te Kualifikuar ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸, 🇩🇪,
  • Omega Solutions Group, kerkon Operatore Te Kualifikuar ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸, 🇩🇪,


extra info
Pagesa 400 Euro
Pozicioni Operatore Financiare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 543

Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet:

▪️GJERMANISHT 🇩🇪

▪️ITALISHT 🇮🇹

▪️SPANJISHT 🇪🇸

▪️FRENGJISHT 🇫🇷

👉🏻 Kriteret e Aplikantit:

✔️Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme.

💶 Paga baze eshte duke filluar nga 400Euro plus bonuset shume te mira.

✨Kushte komode dhe ambjente mikepritese.

✔️Eshte mundesi e arte e cila te mundeson te kesh te ardhura mujore pa limit nese ke deshiren te punosh.

Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit,prane Tirana Bank,ku behet vetem rekrutimi.

📧 E-mail: Info@omegasolutions.group

📍Aktualisht kerkojme operatore per adresat e meposhtme:1. Tek Juridiku,bllok/Zona e Selvies/ Prokuroria e Pergjithshme/(vetem Italisht)2.Prane Stacionit te trenit (Italisht,Spanjisht,Gjermanisht)3.Rruga e Kavajes(Spanjisht,Gjermanisht,Frengjisht)Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 07/11/2020 10:24