Kerkohen broker, sales e Retention Greqisht πŸ‡¬πŸ‡· πŸ‡¬πŸ‡· πŸ‡¬πŸ‡· Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 09:19 Post Id: 260618

500 Euro

  • Kerkohen  broker, sales e  Retention  Greqisht   πŸ‡¬πŸ‡· πŸ‡¬πŸ‡· πŸ‡¬πŸ‡·


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 513

β€’ AEGON HOLDING eshte ne kerkim te:
β€’ Broker, Sales, Retention per gjuhen :

GREKEOfrojme:
β€’ Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience
β€’ Pagesa korrekte cdo muaj 500 eruo +
β€’ Ambient miqesor, rinor dhe suportiv
β€’ Ofrojme Bonuse ditore + Mujore me te lartat ne treg

Kerkesat:
β€’ Njohuri e shkelqyeshme e gjuhes greke
β€’ Pervoja ne sektor perben Avantazh
β€’ Fleksibiliteti operacional nga 10:00 deri ne ora 19:00
β€’ Kerkojme njerez me energji pozitive dhe shpirt skuadre per arritjen e objektivave

Per me shume informacion per caktimin e nje interviste
mund te mund te kontaktoni ne numrin tone te Cel :
ose dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email-t: hr.aegon.holding@gmail.com

ose

Adresa: Sheshi Skenderbej ,Rruga e Kavajes, prane Raiffeisen Bank .

Cel. :

Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2020 17:13