Agjente shitjesh ne terren Tirane

Oferta Vende Pune Data: 25/10/2020 00:36 Post Id: 260994

50,000 Leke


extra info
Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Agjente shitjesh ne terren
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Magazina Adidasit
Lexime 2036

Kerkohet vajze, te jete e komunikueshme dhe te pelqeje punen ne terren. Do te shoqerohet me shofer per te marketuar produkte ushqimore ne te gjitha rrjetet e marketeve ne vend. E diela pushim.
Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 10:02