Kerkojme shitese Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 23:32 Post Id: 261308

22,000 Leke


extra info
Pagesa 22,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 796

Butik Tohos kerkone shitese!
Preferohen vajza pa angazhime te tjera, eksperienca nuk perben problem,mjafton deshira dhe energjia per te punuar.
Paga 22 000 leke + perqindjet mbi shitjet dhe siguracionet e paguara.
Per intervista paraqituni ne dyqane cdo dite pas ores 11,
ne rrugen Sami Frasheri ne bllok ngjitur me Vicinon.