Kerkohen te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 07:22 Post Id: 261604


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 304

📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇮🇹 Italisht

🇩🇪 Gjermanisht

🇪🇸 Spanjishte

👉Pozicionet :

- Retention

- Agjente Financiare

- Team Lider

👉Kriteret:

〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex .

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze te kenaqshme + bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.📍Adresa: Rruga e Elbasanit,Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 12/11/2020 14:36